Ing. Ivo Toman, MBA


Křížem krážem naším krajem vyvrcholilo na Pernštýnském náměstí v Pardubicích

Ing. Ivo Toman, MBAStalo seKřížem krážem naším krajem vyvrcholilo na Pernštýnském náměstí v Pardubicích

Ve dnech 17. a 18. října se otevřou volební místnosti a my budeme rozhodovat o budoucnosti Pardubického kraje.

 

Máme za sebou měsíc, kdy se jednotlivé strany snažily přesvědčit voliče o své výjimečnosti a o tom, že jejich plány a vize jsou ty nejlepší. Vydávaly své programy, vylepovaly billboardy a plakáty, inzerovaly v novinách, pořádaly akce na náměstích. Že se blíží volby, si nelze nevšimnout.

 

Po Pardubicích jezdí linka Romana Línka, Ivo Toman a jeho tým poukazují na práci, kterou ve vedení kraje odvedli, Radko Martínek a další kandidáti ČSSD se soustředili hlavně na celostátní témata.

 

Kampaň končí. Je 15. října a uskutečnilo se poslední zábavné odpoledne kandidátů ODS do Zastupitelstva Pardubického kraje. Křížem krážem naším krajem vyvrcholilo na Pernštýnském náměstí velkým koncertem. Účast byla opravdu hojná. Vždyť autogramy nerozdával jen hejtman Ivo Toman, ale také autor nejslavnější penalty Tonda Panenka a šestinásobný vítěz Rallye Dakar v kategorii kamionů Karel Loprais. Zahrály kapely K2, UŠI, Aleš Brichta, Argema a Olympic. ČSSD končí svou kampaň o den později, stejně tak pak Koalice pro Pardubický kraj.

 

Občan Pardubického kraje není jistě v lehké situaci. Hesla všech stran jsou přesvědčivá, všichni se na billboardech usmívají stejně, všichni pevně věří, že jejich opatření povedou k prosperitě kraje. Volič váhá, přemýšlí. Na miskách vah leží práce ODS a Koalice pro Pardubický kraj v předchozích letech a plány ČSSD. Znalosti z vedení kraje a odvedená práce nebo sliby, které se týkají převážně celostátních témat? Kdo má reálné plány?

Letos je třeba, aby volič bedlivě přemýšlel a uvažoval, neposlouchal jen hesla.

Ptejte se:

Zeptejte se mně, na cokoli chcete.