Ing. Ivo Toman, MBA


KRAJSKÉ VOLBY 2008 - Křížem krážem naším Pardubickým krajem

Ing. Ivo Toman, MBAODSKrajské volbyKRAJSKÉ VOLBY 2008 - Křížem krážem naším Pardubickým krajem

Vážení občané Pardubického kraje,

 

chceme vám představit trochu netradičního průvodce po Pardubickém kraji. Rádi bychom vám ukázali náš kraj z jiného úhlu, chtěli bychom vás upozornit na investice, které během předchozích čtyř let pomohly právě vašemu městu nebo obci.


Možná, že jste včera jeli po nové silnici. Nebo vaše dítě chodí do zrekonstruované školy. Snad se cítíte bezpečněji díky protipovodňovým opatřením.


Možná, že ani nevíte, že váš život je příjemnější a jednodušší také díky investicím Pardubického kraje. Po celé čtyři roky jsme pracovali a nyní před volbami je čas bilancovat, připomenout dobře odvedenou práci. Samozřejmě je mnoho věcí, které se nám nepodařilo dokončit. Můžeme vám však slíbit, že dáte-li nám možnost, pokusíme se o to v dalším volebním období.


Vy, jako voliči, byste měli vědět, co lidé, které jste si zvolili, po celé čtyři roky dělali. Neseděli jsme se založenýma rukama. Některé výsledky naší práce jsou na následujících stránkách. Doufáme, že vám budou každý den sloužit a oceníte je i ve volebních místnostech.

 


Děkujeme za podporu.

Kandidáti ODS do Zastupitelstva Pardubického kraje

 

V elektronické podobě si Křížem krážem naším Pardubickým krajem můžete prohlédnout níže.

http://www.ods-pce.cz/attachments/krizem-krazem-nasim-pardubickym-krajem.pdf

 

Ptejte se:

Zeptejte se mně, na cokoli chcete.